733 318 169

OBJEDNÁVKY - KADEŘNICTVÍ

Kadeřnické články o vlasech

Kadeřnické studio MILI se po celý rok zajímá o novinkách kolem vlasů avšak si to nechceme nechat pro sebe, budeme příležitostně dávat články o vlasech z ČR a ze světa. Někdy napíšeme i vlastní názory, zkušenosti či doporučení apod. Tato sekce poslouží i jako blog.

Mýt či nemýt vlasy?

Jistě se najde skupina lidí, která zarputile nepoužívá přípravky na vlasy. Díky nim nastává otázka, která může přerůst v trápící dilema - Mýt či nemýt si vlasy? Povyprávím jeden příběh, co se mi stal ve studiu a na závěr Vám řeknu doporučení.

Trápí vás lupy? Jak se zbavit lupů?

Padají vám lupy nebo máte strupy? Víte jaký je rozdíl mezi suchými lupy a mastnými lupy? A víte, kdy je nutné navštívit kožního lékaře? To vše se dozvíte v tomto krátkém článku.

Jak posílit vlasy? Keratinovou rekonstrukcí

Zdají se vám kořínky vlasy zesláblé? Jak je posílit? Keratinovou rekonstrukcí. V tomto článku si vysvětlíme fáze rekonstrukce vlasů a co to obsahuje.

Vlasy se lámou a třepení, co dělat? Prolít olivovým olejem!

Vlasy se vám lámou a třepení, vás to trápí a nevíte co s tím? Doslova si vlasy nechte prolít nerafinovaným olivovým olejem radí profesionální kadeřnice Milena Gondová.

Vladkovy vlasy aneb jak se o ně starat?

Vladko Dobrovodský, soutěžící ve vyvolených je zajímavá postava. Každému zaujme něčím, nás zaujal svou hřívou! Pojďme si krátce přečíst, jak na ně.

Statická elektřina ve vlasech

Co dělat, když ve vlasech koluje statická elektřina? Přečtěte si o tom víc, jak ji předejít nebo zmírnit.