733 318 169

OBJEDNÁVKY - KADEŘNICTVÍ

Kadeřnické služby

V kadeřnickém studiu na Palmovce v Praze 8 nabízíme kadeřnické služby jako střih, barvení, společenské a svatební účesy. Zdarma poradíme a společně najdeme co nejideálnější řešení pro Vaše vlasy.

Každý, kdo se stará o své vlasy ví, že žádná světová značka nemá všechny přípravky zcela stoprocentní. Kadeřnictví studio na Palmovce dokáže nahradit mnohé i předražené kadeřnické výrobky o něco levnějšími avšak stejně kvalitními, i když se nebudou mít věhlasnou kadeřnickou značku.

V kadeřnickém studiu na Palmovce provádíme i keratinovou rekonstrukci vlasů. Její účel je obnova strunktury vlasu. Navrací pevnost a pružnost. Kadeřnická keratinová rekonstrukce vlasů obnovuje vlasovou strukturu, přinásí jim výživu a keratin dovnitř kortexu.

EKS REKONSTRUKT - Účinná profesionální kadeřnická služba ve studiu na Palmovce, na bázi Mořského Keratinu a Kolagenu, s použitím inovační technologie.

ENZIME PRO - Systém spočívá v enzymatické hydrolýze s nízkou molekulovou hmotností. Proces rekonstrukce trvá cca 1,5hodiny. Při ní je Mořský Keratin a Kolagen rozdroben do malých částeček, které pak pronikají velmi snadno do kortexu i do kutikuly (hluboko do vlasové struktury). Kadeřnická rekonstrukce má celkem 3 fáze. Po ní není nutné používat žádné specielní přípravky, nenastávají žádná omezení v péči o vlasy.