733 318 169

OBJEDNÁVKY - KADEŘNICTVÍ

Mýt či nemýt vlasy?

Dovolte mi, abych se s vámi dnes podělila o jednu ze svých rozhovorů s klientem. Klientovi budu říkat pan A.

Pravidelným mytím vlasů šamponem prospívá vašim vlasům.

Po usazení do mého kadeřnického křesla mi pan A předal obrázek se střihem, který si přál ostříhat. Na to mi pak položil otázku. „Již 3 roky si nemyji vlasy žádným přípravkem, pouze 2x v týdnu opláchnu vodou. Co vy na to?“ Trochu se mi zatajil dech, přiznám. Říkám panu A: „Co Vás k tomu vedlo? Máte nějaké potíže při používání šamponů?“ „Ne, nemám, ale slyšel jsem kdysi v rádiu, že není přirozené používat jakékoli přípravky k mytí hlavy. Prý si vlasy a kůže poradí úplně sama a vytvoří si svoji mikroflóru.“ Odpovídám: „To jistě ano, ale jak z hlavy a vlasů dostanete smog, mastnotu a jiné nečistoty?“ Jeho odpověď zněla: „Vodou.“

Bylo mi navýsost jasné, že nemá smysl se přít či dělat jakýkoli výklad. Pan A si nechal po střihu namočit vlasy a vyfoukat.

V žádném případě nemohu říct, že byly pěkné.

Prosím tedy všechny rozumné lidi - Myjte si vlasy a směle používejte šampony. Je jich na trhu tak obrovské množství, že si jistě každý najde ten svůj. Budete nejen vonět, ale i skvěle vypadat.

Se srdcem Vaše Milena

Poradenství zdarma v kadeřnictví Vyšehrad

Máte-li dotazy, neváhejte, velmi ráda vám na ně zodpovím. Pokud si najdete čas, navštivte nás a společně jistě najdeme cestu, jak vašim vlasům pomoci, aby vás nadále už jen zdobily. Naše poradenské služby jsou pro všechny zcela zdarma.

Autor: Milena Gondová, profesionální kadeřnice v kadeřnictví Vyšehrad