733 318 169

OBJEDNÁVKY - KADEŘNICTVÍ

Trápí vás lupy? Jak se zbavit lupů?

Padají vám lupy nebo máte strupy? Víte jaký je rozdíl mezi suchými lupy a mastnými lupy? A víte, kdy je nutné navštívit kožního lékaře? To vše se dozvíte v tomto krátkém článku.

Suché lupy lze odstranit speciálními vodičkami šamponů.

Nedomnívejte se mylně, že lupy jsou problém vašich vlasů. Veškeré druhy lupů je dermatologický problém pokožky hlavy.

Suché lupy - odlupují se a vypadávají při jakémkoliv kontaktu byť jen vítr či pročesání, podrbání atp. Tento druh lupů je možno odstranit promašťováním pokožky a to pravidelně alespoň tři měsíce. Další možnost jak je odstranit - zakoupením speciálních vodiček, šampónů aj.

Mastné lupy - ulpívají na pokožce a vytváří shluk v podobě strupů. Je nutné tento problém řešit, neboť způsobuje nadměrný výpad vlasů až do lysinek. S tímto problémem vám poradí či pomůže pouze váš kadeřník nebo kožní lékař. Nemáteli čas ani chuť navštívit kadeřnictví nebo ordinaci, můžete vyzkoušet dehtový šampon. Upozorňuji však, že nezabere pokaždé.

Poradenství zdarma v kadeřnictví Vyšehrad

Máte-li dotazy, neváhejte, velmi ráda vám na ně zodpovím. Pokud si najdete čas, navštivte nás a společně jistě najdeme cestu, jak vašim vlasům pomoci, aby vás nadále už jen zdobily. Naše poradenské služby jsou pro všechny zcela zdarma.

Autor: Milena Gondová, profesionální kadeřnice v kadeřnictví Vyšehrad