733 318 169

OBJEDNÁVKY - KADEŘNICTVÍ

Vladkovy vlasy aneb jak se o ně starat?

Jistě znáte osobnost z vyvolených Vladko Dobrovodský stejně jako my a čím nás zaujal? Vlasy!

Sympatie vůči vůči soutěžícím ve Vile VyVolených se různí, ale na jednom se všichni shodneme: Vladkovy vlasy jsou super! Nejedna žena by si takovou hřívu přála…

Základem ideální péče o Vladkovy vlasy je kvalitní šampon, který zmírňuje krepatění, a kondicionér v kombinaci s kartáčem, který netrhá vlasy. Kondicionér je z hlediska dlouhodobé péče o vlasy pro Vladka velmi důležitý , protože vlnité vlasy mají sklon k větší pórovitosti a tím pádem jsou choulostivější.

Barva a kvalita mu byly naděleny shůry, s vlasy toho vlastně ani moc dělat nemusí. Jen si je čas od času zastřihnout, protože právě kudrnaté vlasy mívají křehké a lámavé konečky. Ale to Vladko moc dobře ví. Když nemá přístup ke své oblíbené kadeřnici, prostě zakročí sám, jak si dobře všichni pamatujeme z dřívějšího ročníku VyVolených…

Jak na pěknou hřívu?

Pokud máte od přírody naděleny kudrnaté vlasy, určitě s nimi nebojujte tím způsobem, že se je za každou cenu budete snažit narovnat a ničit žehličkami na vlasy. Naopak – využijte jejich přirozeného načechrání a o celkový dojem se snažte pravidelným stříháním u kadeřníka. Pokud po rovných vlasech opravdu toužíte, můžete také u kadeřníka absolvovat ošetření ve stylu „trvalá naruby“ – tedy trvalé narovnání vlasů.

Určitě si také neumývejte vlasy každý den. Budou pak přesušené a bude se s nimi hůře manipulovat. Ideální je vystačit si s umytím maximálně obden.

Používejte kvalitní šampon a kondicionér. Je opravdu rozdíl, zda použijete set přípravků z drogerie a nebo šampony z některé profesionální řady, které jsou k dostání u kadeřníka, který vám navíc poradí produkty speciálně pro kudrnaté vlasy.

Necuchat, netrhat!

Po umytí používejte pro ochranu před teplem z fénů pečující oleje nebo séra. Pro rozčesání si vezměte hřeben s co nejširšími rozestupy zubů. Netřete si vlasy ručníkem do sucha: vlasy si zbytečně zacucháte a třením i roztřepíte. Vlasy do ručníku jen jemně zaviňte.

Závěrečná úprava

Aby vlasy držely správný tvar, do dlaně si rozdělejte některé z pečujících tvarovacích sér na kudrnaté vlasy a na prst si jednoduše si na prsty naviňte jednotlivé prameny. Nepracujte příliš s hřebeny a když tak jen s těmi nejřidšími. Ovšem prsty jsou mnohem jemnější a vhodnější.

Zdroj: www.zeny.iprima.cz - Kdo chce Vladkovy vlasy? Zvládli byste péči o ně?